Prenatální FOTOSTUDIO 19.4. a 20.4. 7


Prenatální 3D studio opět v kavárně MATKY SOBĚ!

 

3d4dscan

Pro velký úspěch první akce jsme se rozhodli zopakovat nabídku prenatálního fotostudia v naší kavárně.

V neděli 19.4. a pondělí 20.4.2015 bude v kavárně Matky Sobě opět zřízeno ultrazvukové „fotostudio“, ve kterém Vám bude poskytnuta možnost podívat se na svou prenatální radost nejen v klasické 2D verzi, ale také pomocí 3D technologie.
Udělejte tak radost nejen sobě, ale i Vašim příbuzným a potěšte je obrázky a videi Vašeho miminka ještě než se s ním budou moci potěšit osobně. Obrázky a videa Vaší prenatální radosti budou provedeny 3D abdominální sondou aplikačním ultrazvukovým specialistou Mgr. Janem Vopěnkou z firmy MIDES med-tech, která propůjčila na tuto akci i moderní ultrazvukový přístroj.
Nebude se v žádném případě jednat o diagnostické vyšetření, nýbrž pouze o radost ze „setkání“ s Vaším očekávaným potomkem.

Zaváděcí cenu 300 Kč jsme zvedli na konečných 500Kč. Tato cena by se neměla měnit ani v případě budoucích 3D akcí v této kavárně.prenatalni-fotograf

 

Za 500Kč Vás čeká:

 • 20-25 min UZ pozorování Vašeho miminka
 • možnost odnést si všechny uložené fotografie a videa (včetně 3D/4D) v elektronické podobě na USB
 • 1 fotografie na fotopapíře Vámi vybraného obrázku

Spojte výlet do Kutné Hory s touto neobyčejnou akcí prenatálního fotostudia. Ultrazvukové pozorování bude probíhat v soukromí jedné z prostorných místností kavárny. Zároveň s sebou můžete vzít libovolný počet příbuzných nebo známých a podělit se s nimi o obrázky a pohyby miminka v reálném čase.

 

Rezervace

Pokud jste tedy v 18. – 30. týdnu těhotenství a nechcete tuto šanci promarnit, rezervujte si jeden z nabídnutých termínů v našem rezervačním systému ZDE.

rezerv

 

Kontakt

V případě jakýchkoliv otázek můžete kontaktovat pana Vopěnku:
+420 739 027 756
jan.vopenka@mides.com

nebo kavárnu:
+420 723 513 820
matkysobe@gmail.com


7 zamyšlení nad “Prenatální FOTOSTUDIO 19.4. a 20.4.

 • Eva Kramářová

  Dobrý den, plánujete další 3D ultrazvuk ve vaší kavárně. Prosím o info zda a na kdy?Za vaši odpověď předem děkuji.

  S pozdravem a přáním mnoha úspěchů…

  Eva Kramářová

 • Martínková

  Z kavárničky MATKY SOBĚ jsem nadšená.
  Využili jsme akci prenatálního FOTOSTUDIA a byli jsme velmi spokojeni.
  Líbili se nám prostory, jednání a příjemná komunikace a samozřejmě i výborná káva.
  Rozhodně jsme nebyli v kavárničce naposledy 😀

 • Petr

  Výborná akce, kterou si užila i naše malá dcerka Anička 🙂 Děkujeme a doporučujeme.

 • Věra

  Úžasná akce, za kterou moc děkuji. Moc jsem ocenila klid, příjemnou atmosféru, velice milého pana „ultrazvukologa“. Absolutně nesrovnatelné s poměry na ultrazvukových pracovištích v nemocnicích, kde na vás nemají žádný čas a vyšetření probíhá v takové rychlosti, že si tak příjemnou chvilku vlastně vůbec neužijete. Pokud bude další termín, všem vřele doporučím. Stejně tak jako nádhernou, sympatickou kavárničku.

 • Dana Jiráková

  Přeji pěkný den,
  účastnila jsem se o víkendu 13.,14.-15.3. 2015 ultrazvukového výšetření 2D a 3D metodou v Kutné Hoře 🙂 Chtěla bych mooc poděkovat panu ,,doktoru“ Mgr. Janu Vopěnkovi za milé přivítání a hezky strávenou půl hodinku s naším očekávaným přírůstkem, který jsme sledovali společně s manželem na velké obrazovce. Jelikož je toto ultrazvukové vyšetření poměrně drahé, naváhali jsme ani minutu a objednali se ! I když miminko nebylo vhodně otočené, tak jsme rádi, že jsme to mohli absolvovat, je to zážítek, který netrvá jem par minut, jako u gynekologa, který je s Vámi raz, dva, tři hotov! Takže ještě jednou děkujeme za mile strávený čas s p. Vopěnkou, který se ani nachviličku za celý víkend nezastavil 🙂 budeme doporučovat dále také kavárnu, kde se vše uskutečnilo a kde jsme si mohli dát výbornou kávu! Přeji ať se Vám nadále daří 🙂 s pozdravem jedna z budoucích maminek.

 • Veronika

  Moc příjemné strávené odpoledne. Krásné prostředí kavárny, moc milý personál a pan Mgr. Vopěnka moc sympatický. Bohužel naše malá se moc neukázala, ale i tak to bylo opravdu fajn a doporučuji všem maminkám, které jsou zvědavé na to své malé :-). Děkuji

 • Jiřina Littmanová

  Dobrý den,ješte jednou jsem Vám chtěla poděkovat za krásnou atmosféru,trpělivost 🙂 a ochotu. Velké poděkovaní panu Mgr. Janu Vopěnkovi za krásný 3D ultrazvuk a nádherné fotečky. Určitě dorazíme znovu. Jiřina

Komentáře jsou uzavřeny.