II. MÓDNÍ BLEŠÁK pro FARMU NADĚJE


Milí přátelé,

srdečně vás zveme na letošní druhý módní blešák, který se uskuteční v sále nad kavárnou ve dnech 5.-12.6. 2015.

Nabízí se tak možnost, jak se s motivací pustit do „čistky“ šatníku a vše, co už nesedí Vám nebo vašim dětem, donést na bar do 4.června.

Oblečení, boty, šperky, nosítka, atd. roztřídíme, oceníme a co se neprodá, doneseme na místní charitu.

 

Výtěžek z prodeje oblečení půjde tentokrát na zvířátka. Farma Naděje je nově vznikající azyl pro tzv. hospodářská zvířata. „Obrovská zelená plocha, plná šťastných zvířat, kde se budete moci setkat tváří v tvář se zvířaty, která jsou běžná, ale jejich srst jsme nikdy na dotek necítili.“  Lidé, kteří za projektem stojí chtějí zvyšovat obecné povědomí o individualitě tzv. hospodářských zvířat a jejich osudu v rukou člověka, podporovat projekty na ochranu zvířat (přednášky ve školách atd.), pořádat tábory pro děti, kde si budou vytvářet pozitivní vztah ke zvířatům, realizovat terapie se zvířaty, zájezdy pro rodiny, děti a seniory, semináře a přednášky pro veřejnost, hostit mezinárodní workcampy pro zahraniční dobrovolníky a získat certifikaci Global Federation of Animal Sanctuaries (nejvyšší standard v péči o zvířata). Peníze budou následně poslány na transparentní konto

gaia-1

lei-11

Více se dozvíte ve videopozvánce (níže), kterou jsme spolu s Katkou, Maruškou, Emou, Jakubem a Davídkem natočili na nově otevřeném dvorku.

 

Děkujeme za pomoc a podporu!

ps: Zkušební kabinka se zrcadlem bude k dispozici.

MASO tým

http://farmanadeje.cz/

https://www.facebook.com/farmanadeje