Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Vnitřní úklid a předvánoční vyladění

06. 12. 2018, 14:00 - 18:00

500kč

Pomalu, ale jistě se uzavírá další rok, čeká nás období nejkratších dní a dlouhých nocí. Nadchází zima, období odpočinku a klidu.
Konec roku je zároveň obdobím úklidu, uzavírání, dokončování a ukončování.
Na našem semináři nabídneme možnost to vnější ukončování umocnit prožitkem vnitřního úklidu, uvědomění si, co nám uplynulý rok přinesl a roztřídit, co si chceme ponechat a dále rozvíjet a co chceme uzavřít, s klidným svědomím nechat ve starém roce a tím udělat místo novému.
Seminář nás tak připraví na toto klidné období konce roku a začátek nového.

Na semináři budeme propojovat možnosti bioenergetického cvičení a kreativního tvoření a tím tento prožitek prodchne naše tělo, mysl i hlubiny našeho nitra.
Co vás čeká?
Nejdříve se vyladíme na přítomný okamžik, uvolníme tělo i mysl pomocí cvičení, relaxace a hry s barvami. Po vnitřní rekapitulaci uplynulého roku, roztřídění a vnitřním úklidu bude následovat rituál, při kterém odložíme nepotřebné a připravíme místo pro to, co v životě potřebujeme. Cvičení a pohybové aktivity se budou střídat s tvůrčí činností a sdílením.

Jana Juřicová – Bodyterapeutka
Ve své práci se zabývám psychoterapií a bodyterapií. Nabízím semináře bioenergetického cvičení a individuální setkání. V rámci semináře vás budu provázet a pomáhat získat lepší kontakt s vlastním tělem a tím obnovit přístup k informacím v něm uloženým, porozumět jim, zpracovat je. Tělo vnímám jako místo uložení životní zkušenosti. Dává nám také možnost zpracování nebo rozvoje této osobní zkušenosti. Budu vás provázet a podporovat ve vnímání těla a zpracovat odezvu těla nejen niterně, ale převést do slov. Vycházím z předpokladu, že tak jak je zkušenost ukotvena v těle, tak se projevuje i v realitě.
Na semináři budu vycházet především z bioenergetického cvičení a jednoduchých technik biodynamické psychoterapie.

Zuzana Klímová Vaňková – Lektorka
Od dětství mě fascinují dobrodružné cesty, tajemné zahrady a obrazy. Miluju pohyb, cestování a míchání barev. Mám ráda lidi a jejich příběhy, vášně a cesty a fascinuje mě práce s nimi, a ať už jako průvodce, lektor nebo facilitátor… ráda poznávám nové lidi a jejich osudy, i objevuji jiné kultury a země. Zajímám se o meditace, pohyb a rozvoj kreativity a propojení všech těchto částí pro prohloubení vlastní zkušenosti a radosti ze života. Podpořím vás při kreativním vyjádření vašich pocitů a prožitků při semináři, tak abyste necítili úzkost jako při školní výtvarce, ale radost a svobodu z tvoření a vlastního projevu.
Vycházím z artefiletických postupů a meditačních technik.

Praktické informace
Přijďte alespoň 5 minut před začátkem a přineste si pohodlné oblečení (na místě je i prostor k převlečení).
S sebou si vezměte: pohodlné oblečení, přikrývku, karimatku
Přihlašujte se prosím přes tento formulář: https://goo.gl/forms/Nq4oEay7YzM1lXLM2 Rezervace je platná po uhrazení ceny semináře. Detaily vám zašlu mailem.
Cena semináře je 500 Kč.

Podrobnosti

Datum:
06. 12. 2018
Čas:
14:00 - 18:00
Cena:
500kč

Místo konání

Dětská kavárna MATKY SOBĚ
Bartolomějská 221
Kutná Hora, Středočeský 28401 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
602424197
Webová stránka:
www.kavarnamatkysobe.cz