Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Kurz „Principy Moudrého Podnikání“ s L. Papadakisovou – !!AKCE ZRUŠENA PRO NEZÁJEM!!

16. 01. 2016, 10:00 - 17:00

700kč

Pokud máte chuť udělat něco se svým životem, máte nápad, energii a sílu. Pojďte do toho. Může se jednat o mikropodnikání (prodej hraček po kamarádkách), prodej vlastní kosmetiky, prodej myšlenek, zkušeností, prodej úsměvu, cokoliv … Podnikání šité přímo na Vás, na Vaši duši, osobnost, podpořené tím co Vám jde nejlépe. Mateřská je ten pravý čas jít za tím, co nás baví a dělat jen to!! Nemučit se několik hodin „hroznou prací“, abychom dalších několik hodin dělaly tu „skvělou práci“.

Lenka Papadakisová je podnikatelka, vzdělavatelka, cestovatelka, hledačka moudrosti, koučka a průvodkyně osobnostním rozvojem leaderů a podnikatelů. V roli mentorky a konzultantky podporuje  ženy v jejich podnikání. Vedle tradičních  forem vzdělávání  je propagátorkou  učení prostřednictvím příběhů. Facilituje councilové kruhy otevřené komunikace.

S podnikáním ve firemním vzdělávání začala v roce 1991, zakládala dvě  vzdělávací  společnosti  Kredo a Expertis (www.expertis.cz). Po roce 2010 iniciovala a spoluvytvořila  několik společensko-vzdělávacích projektů, jejichž  záměrem je přinést  do  podnikání  moudrost  reprezentovanou principy užitečnosti, rovnováhy, jednoduchosti, lidskosti. Změna podnikatelské  kultury je pro  ni prostředkem k ozdravení  celé  společnosti. Projekt  a spolek  Moudré  podnikání žen (www.moudrepodnikanizen.cz)   podporuje  malé  podnikání žen v regionech,  Transpedice  – cestování za  hodnotami  společnosti  a poznáním sebe sama, mediálně vzdělávací projekt Učíme se příběhy –  mapuje  inspirativní příběhy sociálních inovátorů.

 

„K životu potřebuji mít smysl, inspiraci příběhy, svobodu, vášeň, cestování, nadhled a dobré lidi. Věřím v podnikání  dělané hlavou  a srdcem, tedy v moudré  podnikání.“

 

odkazy na videa:

Cesty k sobě: http://cestyksobe.cz/lenka-papadakisova-moudre-podnikani-zen/9655

Tedx Brno: https://www.youtube.com/watch?v=Cd2FZW8f8jo

Galerie Ne: http://www.galerie-ne.cz/

 

k poslechu:

 

Přihlašujte se prosím zde do 10.1. 2016. Přihlášené budeme informovat o složení zálohy na bankovní účet.

Podrobnosti

Datum:
16. 01. 2016
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
700kč

Pořadatel

kavárna MATKY SOBĚ
Webová stránka:
www.kavarnamatkysobe.cz

Místo konání

Dětská kavárna MATKY SOBĚ
Bartolomějská 221
Kutná Hora, Středočeský 28401 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
602424197
Webová stránka:
www.kavarnamatkysobe.cz

Leave a comment