O nás


 

cedule

Dětská kavárna MATKY SOBĚ je navržena a koncipována jako „zašívárna“ pro maminky na mateřské dovolené a jejich ratolesti. Herní koutky, které nejsou striktně ohraničené, se volně prolínají celou kavárnou. Prostory čítají celkem 3 místnosti, velkou chodbu, hygienické prostory a dvorek. Máme zde  dostatek místa na zaparkování kočárků a odrážedel, k dispozici je přebalovací pult, nočníky, jídelní židle pro malé děti a mikrovlnná trouba pro ohřátí kojeneckých jídel.

V prostoru se přezouváme. Přístup do kavárny je bezbariérový. WIFI – nemáme.

Od října 2015 je nově zaveden herní poplatek za dítě 20kč. U trojčat platí pravidlo 2+1zdarma. Více informací i změny ohledně otevírací doby naleznete na FB stránkách.

Menu je složeno z převážně zdravých dobrot. K pití jsou oblíbené 100% mošty, české a německé limonády bez cukru, dorty od Blaženky, vývary od Jím Jídlo no a boží káva z českých pražíren (Volkafe, Ape Cafe, Mamacoffee, …). Oblíbené sladkosti jsou rolky ze sušeného ovoce a Sudžuch.

Kavárna se stala komunitním prostorem ženského pokolení. Je to místo, kde se setkávají ženy různých profesí, věku a názorů. Vzniká tak živý prostor podporující růst každé z nás v tak úžasném období života. No a děti, ty to tam milují!! Děti jsou rády spolu. Navzájem se od sebe učí. U nás probíhá socializace před vstupem do školky. Za barem pracují převážně maminky na mateřské dovolené. Nyní jsme 4 matky + 7 našich dětí. Je to spíš takový sociální projekt. Maminky jsou často doma samy s dětmi a někdy cítí potřebu věci sdílet (nejen virtuálně). Je to útočiště, kde Vám prostě rozumí. Držíme si respektující přístup jak k dětem, tak k dospělým.

 

                                                       Dobře si u nás odpočinete, zamlsáte a děti unavíte. Prostě MATKY SOBĚ 🙂